
Пневматикалық бояу бүріккіш жоғарғы резервуармен V 0.6 л, саптама D 1.2, 1.5 және 1.8 мм матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix үстіңгі резервуары бар пневматикалық бояу бүріккіш бояу жұмыстарына арналған. Оның көмегімен қабырғаларды, төбені және еденді, көліктің шанағын бояуға немесе ағашты лакпен бояуға болады. Жиынтықта әртүрлі қалыңдықтағы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған диаметрі 1,2 мм, 1,5 мм және 1,8 мм ауыстырылатын саптамалар жинағы бар: замазка, лак және бояу. Артықшылықтары: MP бүріккіш технологиясы бар бояу бүріккіш беттерді сапалы бояуды және бояудың жоғалуын азайтуды қамтамасыз етеді. Көлемі 0,6 л резервуар бояудың үлкен қорын қамтамасыз етеді, бұл толтыру жиілігін азайтуға мүмкіндік береді. Резервуар үстіңгі жағында орналасқан, сондықтан оны толтыру оңай, сонымен қатар ол барлық бояуды қалдықсыз пайдалануға мүмкіндік береді. Алюминий ыдысы берік, сондықтан еріткіштері бар бояуларды қолдануға болады. Бояу бүріккішінде материалға және бетінің ауданына байланысты оңтайлы параметрлерді таңдау үшін бүріккіш үлгісін және бояу шығынын реттегіштер бар. Пистолет механикалық зақымға төзімділік үшін металдан жасалған. Қолдар ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды — бояу бүріккіштің салмағы 0,73 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.739 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 4 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1.2 мм, 1.5 мм, 1.8 мм |
| Резервуардың көлемі | 0.6 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019550 |
- Бағасы: 7 980 ₸

