
Пневматикалық бояу бүріккіш жоғарғы резервуармен V 1, 0 л, саптама D 1.2, 1.5 және 1.8 мм матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix пневматикалық үстіңгі резервуарлы бояу бүріккіш беттерді бояу және қорғаныс қосылыстарын жағу үшін қолданылады. Ол әртүрлі қосылыстармен жұмыс істей алады: замазка, лак және бояу, өйткені жиынтықта диаметрі 1,2 мм, 1,5 мм және 1,8 мм ауыстырылатын саптамалар жинағы бар. Бояу бүріккіші автосервисте немесе құрылыс алаңында, сондай-ақ ағашты лакпен өңдеуге арналған жиһаз өндірісінде пайдалы. Артықшылықтары: МП бүріккіш түрі орташа шығыс қысымын алуға мүмкіндік береді, осылайша бояудың жоғары сапасын қамтамасыз етеді және бояудың жоғалуын азайтады. Көлемі 1 л үлкейтілген резервуар үлкен аумақта жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін бояудың үлкен қорын қамтамасыз етеді. Резервуардың үстіңгі орналасуы бірнеше артықшылықтарға ие: оны толтыру оңайырақ, сонымен қатар барлық бояуды қалдықсыз қолдануға болады. Резервуар алюминийден жасалған — еріткіш негізіндегі бояуларды қолдануға болады. Бояуды тұтынуды реттегіш, сондай-ақ бүріккіш үлгілерін өзгерту опциясы оңтайлы өнімділік параметрлерін дәлірек реттеуге мүмкіндік береді. Бүріккіш пистолеттің жоғары ресурсы мен беріктігі — пистолет металдан жасалған. Салмағы 0,77 кг жеңіл болғандықтан, қолдар жұмыс барысында тіпті ұзақ уақыт бойы шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 4 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1.2 мм, 1.5 мм, 1.8 мм |
| Резервуардың көлемі | 1 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019574 |
- Бағасы: 8 970 ₸

