
Пневматикалық бояу бүріккіш төменгі резервуармен V 1, 0 л, саптама D 1.2, 1.5 және 1.8 мм матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix пневматикалық төменгі резервуарлы бояу бүріккіш металл, ағаш, керамика және пластмасса беттерін жабуға арналған. Ол бояумен де, қалың қоспалармен де жұмыс істей алады, мысалы, замазка және лак, өйткені жиынтықта диаметрі 1,2 мм, 1,5 мм және 1,8 мм саптамалар жинағы бар. Бояу бүріккіш құрылыста, жиһаз шеберханасында және автокөлік жөндеу шеберханасында таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары: Бояудың жоғары сапасы — МП бүріккіш түріндегі бояу бүріккішті өңделетін бетке орташа қашықтықта ұстауға болады, осылайша композицияның жоғалуын азайтады және ауаның ластану деңгейін төмендетеді. Көлемі ұлғайтылған 1 л резервуар бояудың үлкен қорын қамтамасыз етеді, сондықтан оны жиі толтырудың қажеті жоқ. Резервуардың төменгі орналасуының бірнеше артықшылығы бар: қолдар аз шаршайды, жақсы көрініс және бояу бүріккішті бетіне қоюға болады. Резервуар алюминийден жасалған, сондықтан еріткіш негізіндегі бояуды қолдануға болады. Бояу бүріккіші бояу ағынын реттегішпен, сондай-ақ жұмыс параметрлерін дәл реттеу үшін бүріккіш үлгілерін өзгерту опциясымен жабдықталған. Пистолет механикалық зақымдануға төзімді, себебі ол металдан жасалған. Бояу бүріккішінің салмағы 0,92 кг жеңіл болғандықтан, қолдар ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.93 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 273 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 4 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1.2 мм, 1.5 мм, 1.8 мм |
| Резервуардың көлемі | 1 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019567 |
- Бағасы: 9 970 ₸

