
Шиналарды үрлеуге арналған пистолет, пневматикалық Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс қысымы 8 бар және өнімділігі 230 л/мин болатын Matrix 57322 пневматикалық пистолеті автомобиль шиналарының сығылған ауасын сору үшін қолданылады. Гараждарда, шина жөндеу шеберханаларында және автосервистерде пайдалануға жарамды. Механикалық манометр қысымды визуалды бақылауды қамтамасыз етеді, ал ағызу клапаны шиналар шамадан тыс сорылған жағдайда ауаны шығаруға мүмкіндік береді, оларды мерзімінен бұрын тозудан қорғайды. Артықшылықтары: манометрдегі 2 таразы (Пси және Бар) қысым параметрлерін басқаруға және реттеуге мүмкіндік береді. Қарапайым басқару элементтері — тіпті жаңадан бастаған шебер де тапаншамен қалай жұмыс істеу керектігін тез анықтайды. Ыңғайлы тұтқа шиналарға ауаны жылдам да, мөлшерленген түрде де жеткізуге мүмкіндік береді. Құрастыру сапасы — берік корпус және герметикалық қосылыстар пневматикалық пистолеттің беріктігін және ауаның ағып кетуінсіз жоғары жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Иілгіш шланг жеткізу көлеміне кіреді. Ол суықта қатып қалмайды, тіпті жұптастырылған дөңгелектердің де оңай сорылуын қамтамасыз етеді. Рапидтің жылдам ажыратылатын қосылымы (Euro) пневматикалық пистолетті компрессорға қосу уақытын үнемдеуге мүмкіндік береді. Пневматикалық зеңбіректің салмағы небәрі 250 г, қолға жақсы сәйкес келеді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.338 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 8 атм |
| Шлангтың ұзындығы | 0.4 м |
| Ерекшеліктері | шығару клапаны, механикалық манометр |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019642 |
- Бағасы: 4 923 ₸

