
Пневматикалық жуу пистолеті Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған пневматикалық пистолет Matrix 57340 сығылған ауаның әсерінен су ағынымен әртүрлі беттерді (кілемдер, жиһаздар, едендер, плиткалар және т.б.) тазалауға және майсыздандыруға арналған. Ол сондай-ақ жұмыс аймағын әртүрлі сұйықтықтармен өңдеуге жарамды, мысалы, металл бұйымдарын көміртегімен майлау және автомобильді қозғалыспен жабу. Ұзын шүмек жету қиын жерлерде жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Құрал көлемі 0,75 л сұйықтыққа (су, май, қою қоспа) арналған алюминий сыйымдылығымен жабдықталған, бұл оны жылжымалы етеді және шеберді қосымша шлангты қосу қажеттілігінен босатады. 5 барға дейін сығылған ауада жұмыс істеу пневматикалық пистолеттің жоғары жұмыс істеу мерзіміне кепілдік береді және сұйықтық толтырылған резервуар құрғағанша үздіксіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Реттелетін саптама диаметрі бүрку жылдамдығын реттеуге және әртүрлі тапсырмаларды бір құралмен шешуге мүмкіндік береді. Бедерлі жабыны бар тұтқа қолға жақсы орналасады, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Өрт қауіпсіздігінің жоғары деңгейі авариялық жағдайлардың туындау қаупін барынша азайтуға мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 780 грамм шаршамай және қолды шамадан тыс жүктемей ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 5 бар |
| Саптаманың ұзындығы | 250 мм |
| Көлем | 0.8 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019734 |
- Бағасы: 3 893 ₸

