
Пневматикалық, төменгі цистернасы бар құм шашатын пистолет Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57326 құм шашатын пистолет ластанған беттерді тазалау, бояуды, коррозияны және тот дақтарын кварц құмымен немесе 1,6 мм-ге дейінгі арнайы абразивпен тазалау үшін қолданылады. Көлемі 1000 мл кіріктірілген құм ыдысы мылтықты жылжымалы етеді және шеберді қосымша шлангты бекіту қажеттілігінен босатады. Артықшылықтары: Пистолет 3-4 бар қысыммен жұмыс істейді және өнімділігі 75-230 л/мин, бұл үзіліссіз ұзақ мерзімді пайдалану үшін жеткілікті. Резервуардың алюминий корпусы оны сенімді етеді, зақымданудан қорғайды және салмақ түсірмейді — құралдың салмағы 900 грамнан аспайды. Саптама абразивті бөлшектердің әсерінен бұзылмайды, сондықтан ол ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған. Құм шашатын пистолеттің сапалы орындалуына байланысты жұмыс процесі жоғары өрт және жарылыс қауіпсіздігімен сипатталады. Бедерлі жабыны бар тұтқа қолда ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. 25,3 x 19,2 x 11,5 см шағын өлшемдері тіпті жету қиын жерлерде де жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.87 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 4 бар |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019659 |
- Бағасы: 6 980 ₸

