
Пневматикалық, шлангісі бар құм себетін пистолет Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57328 құмды үрлеу пистолеті 4 бар қысыммен автомобильдің корпусын және басқа беттерін қақтан, кірден, тот шөгінділерінен тазартады, тегістейді, металл құрылымын безендіруге көмектеседі. Диаметрі 6 мм саптама өнімділігі 600 л/мин дейін құм себу жұмыстарын және абразивті үнемді тұтынуды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Абразивті суспензия алдымен ауа ағынымен бөлек ыдыста араластырылады, содан кейін құмдаққа құйылады. Бұл технология құралды үлкен беттерді өңдеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Ұзындығы 1 м шланг абразивті ыдыстан алыс жерде құм себу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Рапидтің жылдам босату қосылымы (Еуро) құмды үрлеуді сығылған ауа көзіне қосуды жеңілдетеді. Сынуға төзімді корпус және герметикалық қосылыстар құм шашатын пистолеттің қызмет ету мерзімін арттырады. Бедерлі жабыны бар эргономикалық тұтқа құралмен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 347 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 266 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 4 бар |
| Шлангтың ұзындығы | 1 м |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019666 |
- Бағасы: 8 170 ₸

