
Пневматикалық, ұзартылған иілген саптамасы бар үрлеу пистолеті, 270 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57334 үрлеу пистолеті тұрмыста, автосервистерде, шағын шеберханаларда және құрылыс объектілерінде қолдануға жарамды. 8 барға дейін сығылған ауа ағынының көмегімен саңылауларды, шлангтарды, бөлшектердің ойықтарын және өнімділігі 270 л/сағ дейінгі беттерді тиімді тазартады. Жинақпен бірге келетін қисық пішінді (270 мм) ауыстырылатын саптама жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді, бұл өте тар саңылауларды тазалауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Берік пластикалық корпус бұйымды зақымданудан қорғайды және оны ауырлатпайды. Ыңғайлы тұтқаның бедерлі жабыны бар, ал триггер саусақтардың пішініне сәйкес келеді. Бұл күрделі тапсырмаларды орындаған кезде де ыңғайлы ұстау мен жайлылықты қамтамасыз етеді. Үрлеу пистолетінің өрт қауіпсіздігі деңгейі жоғары, сондықтан оны ылғалды бөлмелерде пайдалануға болады. Тапаншаның салмағы небәрі 190 г, сондықтан шебер шаршамайды және қолын шамадан тыс жүктемейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.214 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 420 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 8 бар |
| Саптаманың ұзындығы | 270 мм |
| Материал | пластикалық корпус |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019680 |
- Бағасы: 1 537 ₸

