
Пневматикалық, ұзартылған саптамасы бар үрлеу пистолеті, 135 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57332 үрлеу пистолеті 135 мм ұзартылған металл саптамамен жабдықталған, сондықтан ол жету қиын және тар жерлерде қолдануға өте ыңғайлы. Ол 8 барға дейінгі қысыммен жұмыс істейді және шаңды, кірді, үгінділерді, жоңқаларды, құрылыс қоқыстарын тек кішкене саңылаулардан ғана емес, сонымен қатар үлкен беттерден, құбырлардан және технологиялық арналардан тез тазартады. Сығылған ауада жұмыс істеу жоғары өрт қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және ылғалды бөлмелерде бұйымдар мен беттерді үрлеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Тар саптама 250 л/мин дейін өнімділікті қамтамасыз етеді, бұл толық тұрмыстық және жартылай кәсіби пайдалану үшін жеткілікті. Металл корпус үрлеу пистолетінің қызмет ету мерзімін ұзартады, себебі оны зақымданудан және тозудан сенімді қорғайды. Корпустың үстіңгі жағындағы ілмек үзіліс кезінде мылтықты іліп қоюға және ыңғайлы сақтауға арналған. Триггер сығылған ауаның тұрақты жеткізілуін және үрлеу аяқталғаннан кейін оның лезде тоқтатылуын қамтамасыз етеді, бұл жұмыста жоғары тиімділікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Rapid (Euro) штуцері пистолетті ауа шлангісіне жылдам қосуға көмектеседі. Жеңіл салмағы 210 г оператордың қолындағы жүктемені азайтады және үрлеу жұмыстарын жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 8 бар |
| Саптаманың ұзындығы | 135 мм |
| Материал | пластикалық корпус |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019697 |
- Бағасы: 1 643 ₸

