
Үрлемелі тапанша, пневматикалық Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57330 үрлеу пистолеті шлангтарды, құбырларды, ойықтарды, саңылауларды, бұйымдардың қуыстарын және әртүрлі беттерді 8 барға дейінгі қысыммен тазалауға арналған. Қуатты ауа ағыны шаңды, жоңқаларды, кірді және ұсақ қоқыстарды тез кетіреді, беттерді бояуға дайындауға көмектеседі. Пистолет сығылған ауамен жұмыс істейді, сондықтан оны өрт және жарылыс қаупінсіз ылғалды жерлерде пайдалануға болады. Ауаның максималды шығыны 300 л/мин құрайды. Артықшылықтары: Металл корпус тозуға және механикалық кернеулерге төзімділікке ие, бұл тапаншаның қызмет ету мерзімін ұзартады. Рапидтің жылдам босату қосылымы (Еуро) пистолетті пневматикалық шлангпен оңай қондыруға және жұмыс уақытын үнемдеуге көмектеседі. Сығылған ауаны іске қосу құрылғысы жоғары сенімділікпен ерекшеленеді және пайдаланудың барлық мерзімі ішінде мінсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Ықшам өлшемдері 18 x 12 x 2 см және тар шүмегі жету қиын жерлерде үрлеуді жеңілдетеді. Салмағы 130 грамм болғандықтан, тапаншамен тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 8 бар |
| Материал | металл корпус |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019673 |
- Бағасы: 1 523 ₸

