
Бояу бүріккішіне арналған жөндеу жинағы 4 дана: саптама 1,2 мм + ине + саптама + қысқыш саптама Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix art. 57380 жөндеу жинағы Matrix 57314, 57315, 57316 және 57317 бояу бүріккіштеріндегі бөлшектерді ауыстыруға арналған. Ол 4 қосалқы бөлшектен тұрады: саптама, ине, саптама, қысқыш. Жиынтықтағы барлық заттар болаттан жасалған, сондықтан сығылған ауаның әсерінен бұзылмайды. Артықшылықтары: 1,2 мм саптаманың көмегімен бояу бүріккіш негізгі эмальдармен, лакпен және сұйық шпаклевкалармен жұмыс істей алады. Ине жұмыс барысында саптаманы ашуға және жабуға мүмкіндік береді, бұл бояу ағынының лезде берілуін немесе жабылуын қамтамасыз етеді. 33 мм саптама ұсақ бөлшектерді бояу үшін тар ағын шығарады. Қысқыш саптаманы мықтап бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Саптаманың диаметрі | 1.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019604 |
- Бағасы: 1 222 ₸

