
Бояу бүріккішіне арналған жөндеу жинағы 4 дана: саптама 1,5 мм + ине + саптама + қысқыш саптама Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Art. 57382 жөндеу жинағы TM Matrix 57314, 57315, 57316 және 57317 бояу бүріккіштеріндегі компоненттерді ауыстыруға мүмкіндік береді. Жиынтыққа 4 зат кіреді: саптама, ине, саптама, қысқыш. Олар жоғары ресурспен және коррозияға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені болаттан жасалған. Артықшылықтары: 1,5 мм саптама қалың бояуларды, праймерлерді және толтырғыштарды шашыратуға мүмкіндік береді. Ине бояу ағынын жылдам беру және жабу үшін саптаманың саңылауын ашуға және жабуға арналған. 33 мм саптама алаудың кішкене енін береді, сондықтан оның көмегімен кішкене бөлшектерді бояуға болады. Қысқыш саптаманың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.089 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Саптаманың диаметрі | 1.5 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019611 |
- Бағасы: 1 370 ₸

