
Бояу бүріккішіне арналған жөндеу жинағы 4 дана: саптама 1,8 мм + ине + саптама + қысқыш саптама Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix арт. 57384 жөндеу жинағы Matrix 57314, 57315, 57316 және 57317 маркалы бояу бүріккіштеріндегі жұмыс элементтерін ауыстыру үшін қолданылады. Жинақ 4 бөліктен тұрады: саптама, ине, саптама, қысқыш. Әрбір бөлік коррозияға төзімді болаттан жасалған. Артықшылықтары: 1,8 мм саптама қалың эпоксидті және полиуретанды бояуларды, сондай-ақ шпаклевкаларды шашады. Ине бояуды лезде тоқтату үшін құлыптау механизмі ретінде пайдаланылады. 33 мм саптаманың арқасында алаудың кішкене ені қалыптасады, бұл кішкене бөлшектерді бояуға мүмкіндік береді. Саптаманың қысқышы оның сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Саптаманың диаметрі | 1.8 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996019628 |
- Бағасы: 1 370 ₸

