
10 мм-ден 32 мм-ге дейінгі шегелерге арналған пневматикалық шегелер Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix пневматикалық шегесі 10 мм-ден 32 мм-ге дейінгі 18ГА шегелерге арналған. Ол құрылыста және жөндеуде, шатыр жабынында және жиһаз өндірісінде өнімділікті арттыруға мүмкіндік береді. Оның көмегімен паркет тақтасын, фанераны, талшықты тақтаны, шиферді, гипсокартонды, матаны және қағазды бекітуге болады. Артықшылықтары: 100 шеге дүкені толтыру жиілігін азайтуға мүмкіндік береді. Дүкенге жылдам қол жеткізу оны толтыруды жеңілдетеді. Шеге механикалық зақымданудан қорғау үшін алюминийден жасалған. Тұтқадағы арнайы резеңкеленген жабын ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Нейлердің салмағы 1,2 кг, соның арқасында жұмыс барысында қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.33 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18122 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57405.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18122.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 7.7 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Шегелердің ұзындығы | 10-32 мм |
| Дүкендегі шегелер саны | 100 дана |
| Жарамды шығын материалдары | шегелер (штифттер) |
| Шегелердің түрі | 18GA |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996026633 |
- Бағасы: 15 570 ₸

