
10 мм-ден 50 мм-ге дейінгі шегелерге арналған пневматикалық шегелер Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix пневматикалық шегесі құрылыста және жөндеуде қолданылады. Ол 10 мм-ден 50 мм-ге дейінгі 18ГА шегелермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сондықтан оны жақтауларды, тақтайшаларды, қаптамаларды, оқшаулауды және еденді орнату үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары: Дүкенде 100 шеге бар, соның арқасында толтыру жиілігі азаяды. Дүкенді толтыру ыңғайлы, себебі оған жылдам қол жетімділік қамтамасыз етілген. Алюминий шегені өндірісте механикалық зақымданудан қорғау үшін қолданылады. Ыңғайлы және сенімді тұтқа тұтқада арнайы резеңкеленген жабынды қамтамасыз етеді. Нейлердің салмағы 1,65 кг болғандықтан, қолдар ұзақ жұмыс істегенде де шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18122 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57410.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18122.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 7.7 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Шегелердің ұзындығы | 10-50 мм |
| Дүкендегі шегелер саны | 100 дана |
| Жарамды шығын материалдары | шегелер (штифттер) |
| Шегелердің түрі | 18GA |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996026640 |
- Бағасы: 22 450 ₸

