
10 мм-ден 22 мм-ге дейінгі тік бұрышты қапсырмаларға арналған пневматикалық степлер Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 мм-ден 22 мм-ге дейінгі 20ГА тікбұрышты қапсырмаларға арналған пневматикалық Matrix қапсырмасы. Оны ағаш қаңқалар мен жиһаздарды құрастыруға, шатырды жөндеуге, үйлерді оқшаулауға, терезелер мен есіктерді орнатуға, ауыстыру бөлмелерін салуға пайдалануға болады. Артықшылықтары: Дүкенді толтыру үшін жұмыстан жиі кетудің қажеті жоқ — оның сыйымдылығы 100 дана. Дүкенге жылдам қол жеткізудің арқасында жанармай құюға ыңғайлы. Степлер алюминийден жасалған, сондықтан ол берік және тозуға төзімді. Резеңкеленген жабыны бар тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Степлердің 1,25 кг жеңіл салмағы шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.483 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18122 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57420.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18122.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 7 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Дүкендегі қапсырмалар саны | 100 шт |
| Жарамды шығын материалдары | скобы |
| Қапсырмалардың өлшемі | 10-22 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қапсырмалар түрі | 20GA |
| Қаптама түрі | қорап |
| Штрих-код | 4044996026664 |
- Бағасы: 17 710 ₸

