
6-дан 13 мм-ге дейінгі тік бұрышты қапсырмаларға арналған пневматикалық степлер Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
6 мм-ден 13 мм-ге дейінгі 20ГА тікбұрышты қапсырмаларға арналған пневматикалық Matrix қапсырмасы жөндеу және безендіру жұмыстарында тұрмыстық мақсатта қолдануға арналған. Оның көмегімен жиһазды қаптауға, оқшаулауды, қаптаманы, фанера мен ДВП парақтарын бекітуге, сымдар мен кабельдерді бекітуге, матамен қаптауға және т.б. Артықшылықтары: Дүкенде 100 қапсырма бар, сондықтан оны толтыру үшін жұмыстан жиі кетудің қажеті жоқ. Дүкенге оңай қол жетімділік оны толтырудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Степлердің ресурсы жоғары, себебі алюминийден жасалған. Тұтқада сенімді және ыңғайлы ұстау үшін резеңке жабыны бар. Степлердің салмағы 0,9 кг, сондықтан ұзақ жұмыс істегенде де қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18122 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57415.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18122.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Қысым | 7 бар |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F |
| Дүкендегі қапсырмалар саны | 100 шт |
| Жарамды шығын материалдары | скобы |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-13 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қапсырмалар түрі | 20GA |
| Қаптама түрі | қорап |
| Штрих-код | 4044996026657 |
- Бағасы: 15 320 ₸

