
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 10 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA Art. 57602 шегелері 10х1,25х1 мм өлшемді жабдықпен жұмыс істейтін кез келген маркалы пневматикалық шегелерге толтырылады. Олар жиһазды қаптауға, тақтайшаларды бекітуге, қалыптау мен палубаға, жылыжайларды орнатуға қызмет етеді. Артықшылықтары: Шегелер көміртекті болаттан жасалған және никельмен қапталған, сондықтан олар берік және коррозияға төзімді. Қолдануға және сақтауға ыңғайлы — шегелер желімделіп, блоктарға жиналады. Шегелер жаңадан бастаған шеберге де, кәсіпқойға да ұзақ уақытқа жетеді — жиынтықта 5000 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 128 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 54.5 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.425 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026671 |
- Бағасы: 929 ₸

