
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 15 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA Art. 57604 шегелері 15х1,25х1 мм жабдықпен толтырылған кез келген маркалы пневматикалық шегелерге орнатылады. Мұндай өлшемдегі шегелер жиһазды қаптауға, жылыжай орнатуға, тақтайшалар мен палубаларды бекітуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Беріктік және коррозияға төзімділік — шегелер никельмен қапталған болаттан жасалған. Шегелер желімделген және оңай пайдалану және сақтау үшін блоктарға жиналған. Жиынтықта 5000 дана бар — олар тіпті шегелерді жиі қолданған кезде де ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.62 кг |
| Биіктігі | 15 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026688 |
- Бағасы: 1 265 ₸

