
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 20 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57606, 18GA типті шегелер кез келген маркалы пневматикалық шегемен жұмыс істеуге арналған. Ұзындығы 20 мм және ені 1,25 мм ағаш бөлшектерді жылдам және сенімді бекітуді, бұрыштарды, металл жолақтарды орнатуды және басқа да тұрмыстық тапсырмаларды орындауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Шегелер никельмен қапталған көміртекті болаттан жасалған, бұл жоғары беріктік пен коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Мұндай шегелермен жұмыс істеу өте ыңғайлы, физикалық күш қолданудың қажеті жоқ. Жеткізу көлеміне 5000 шеге кіреді, сондықтан ол әуесқой үшін де, кәсіпқой үшін де ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.823 кг |
| Биіктігі | 20 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026695 |
- Бағасы: 1 643 ₸

