




Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 25 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57608, 18 GA типті шегелер 25 x 1,25 x 1 мм өлшемді жабдықпен жұмыс істейтін кез келген пневматикалық шегелерге жарамды. Ағаш және металл беттерін еш қиындықсыз біріктіруге, жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жоғары беріктік — шегелер көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар сынбайды. Никельмен қапталған жабын — коррозияның пайда болуына жол берілмейді. 5000 данадан өлшеп—орау - жиынтық ұзақ уақытқа жетеді, қаптамаларда ақау табылмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Штрих-код | 4044996026701 |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Салмақ | 1.075 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Биіктігі | 25 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
- Бағасы: 2 136 ₸

