
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 30 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57610, 18GA типті шегелер 30 x 1,25 x 1 мм өлшемді жабдықпен жұмыс істейтін пневматикалық шегелерге арналған. Олар ағаш бөлшектердің жылдам және дәл қосылуын қамтамасыз етеді, матаны, дизайн элементтерін, фитингтерді және т.б. ағаш және металл беттерге бекітуге көмектеседі. Артықшылықтары: Жабдық болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктікке ие және қатты беттермен жұмыс істегенде бұзылмайды. Әрбір шегелер коррозияның пайда болуынан қорғау үшін никельмен қапталған. Жиынтықта сіз 5000 дана таба аласыз, сондықтан көптеген тапсырмаларды орындау үшін бір жиынтық жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 128 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 54.5 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Биіктігі | 30 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026718 |
- Бағасы: 2 466 ₸

