
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 32 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57612, 18GA типті шегелер өлшемі 32 x 1,25 x 1 мм болатын жабдық сәйкес келетін кез келген пневматикалық шегелермен бірге пайдаланылады. Олар матаны, металды, ағаш материалдарды әртүрлі қаттылықтағы беттерге бекітуге қызмет етеді, мысалы, қаптаманы қабырғаларға бекіту. Шегелерді пайдалану құрылыста, жөндеуде, монтаждау жұмыстарында, интерьер дизайнында пайдаланушы ресурстарын айтарлықтай үнемдейді. Артықшылықтары: Шегелер көміртекті болаттан жасалған, сондықтан цемент төсеміне соғылған кезде де сынбайды. Шегелердің никельмен қапталған жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Бір қаптамада 5000 шеге бар, яғни олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.355 кг |
| Биіктігі | 32 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026725 |
- Бағасы: 2 576 ₸

