
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 35 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 57614. 18 GA типті шегелер 35 x 1,25 x 1 мм бекіткіштермен жұмыс істейтін кез келген өндірушілердің пневматикалық шегелерімен бірге қолданылады. Жабдық картоннан, фанерадан, ағаштан, ДСП-дан және басқа да қатты емес беттерден жасалған материалдардың тез және сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Шегелерді күнделікті өмірде де, шағын өндірістерде де, жеке шеберханаларда да қолдануға болады. Артықшылықтары: Жоғары беріктік және сынуға қарсы — шегелер көміртекті болаттан жасалған. Никельмен қапталған жабын — коррозияның пайда болуына және бекіткіштердің бұзылуына жол берілмейді. Әр қаптамада 5000 дана — жабдық ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.42 кг |
| Биіктігі | 35 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026732 |
- Бағасы: 2 849 ₸

