
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 40 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA 57616 әрлеу шегелері 40 x 1,25 x 1 мм қондыруға арналған кез келген маркалы пневматикалық шегелермен қолданылады. Ағаштан, ДСП-дан, қатты тақтадан, металдан жасалған материалдардың қосылуын қамтамасыз етеді. Шегелерді бекіту үшін іс жүзінде ешқандай күш қажет емес, сондықтан оларды жаңадан бастағандар үшін де пайдалану ыңғайлы болады. Артықшылықтары: Жоғары сапалы болаттан жасалған, сондықтан сынбайды және материалдардың сенімді қосылуына кепілдік береді. Никельмен қаптау коррозияның пайда болуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Шегелер 5000 данадан тұратын қораптарда келеді, яғни олар үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін жеткілікті болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Биіктігі | 40 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026749 |
- Бағасы: 3 290 ₸

