
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 45 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA 57618 шегелері 45 x 1,25 x 1 мм бұрғылау қондырғыларына арналған пневматикалық шегелерге арналған шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Оңтайлы өлшемдер металл, ағаш қаңылтыр материалдарын мықтап бекітуге, жиһаз жинауға, үйдің интерьерін безендіруге және беттерді мықтап бекіту қажет болған жағдайда басқа жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Көміртекті болат жасайды шегелердің ерекше беріктігін және сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы жабын жабдықты жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Қорап ұзақ уақытқа жетеді, өйткені ішінде 5000 шеге табасыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.825 кг |
| Биіктігі | 45 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026756 |
- Бағасы: 3 673 ₸

