
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер, ұзындығы 50 мм, ені 1,25 мм, қалыңдығы 1 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18GA 57620 шегелері 50 x 1,25 x 1 мм бекіткіштерге арналған кез келген пневматикалық шегелермен үйлесімді. 50 мм-ге дейін ұлғайтылған ұзындық ағаштан, қатты тақтадан, ДСП және металдан жасалған айтарлықтай қалыңдықтағы бөлшектерді біріктіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Бекіткіштер көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол іс жүзінде сынуға бейім емес және қосылатын құрылымдар өте сенімді. Коррозияға қарсы жабын тырнақтарды тіпті жоғары ылғалдылық жағдайында да сынудан қорғайды. Бір қорапта 5000 шеге бар, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.02 кг |
| Биіктігі | 50 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 1.25 мм |
| Штрих-код | 4044996026763 |
- Бағасы: 4 056 ₸

