
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 10 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 20GA арт. 57656 тік бұрышты қапсырмаларды 10х1,2х0,6 мм бекіткіштермен жұмыс істейтін кез келген маркалы жиһаз және құрылыс пневматикалық қапсырмаларымен бірге пайдалануға болады. Олардың көмегімен тақтайшалар, маталар, пленкалар және басқа материалдар ағаш беттерге бекітіледі. Артықшылықтары: Никельмен қапталған болат кронштейндердің беріктігі мен коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Қапсырмалар желімделген және блоктарға жиналған, сондықтан олар құлап кетпейді және оңай толтырылады. Сүйір ұштары тіпті қатты материалдардың тесілуін жеңілдетеді және бұрғылау қондырғысының деформациялану қаупін азайтады. Қапсырмалар 310 HV қаттылығы мен 1100 Н/мм созылу беріктігінің арқасында майыспайды. Жеткізу көлеміне 5000 қапсырмалар кіреді, сондықтан олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 0.6 мм |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.2 мм |
| Штрих-код | 4044996026794 |
- Бағасы: 1 700 ₸

