
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 13 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қапсырмалар Matrix 20GA арт. 57658 13х1,2х0,6 мм бекіткіштермен жұмыс істейтін пневматикалық қапсырмаларда шығын материалы ретінде қолданылады. Олар жөндеу және интерьер дизайны үшін қолданылады: жиһазды қаптау, фанер парақтарын бекіту, астар мен сырғаларды орнату, сымдарды төсеу. Артықшылықтары: Қапсырмалар уақыт өте тот баспайды, өйткені никельмен қапталған болаттан жасалған. Жабдықты степлерде сақтауға және толтыруға ыңғайлы — ол бір-біріне жабыстырылған блоктарда жеткізіледі, сондықтан құлап кетпейді. Қапсырмалардың сүйір ұштары қатты материалдарды тесуді жеңілдетеді, бұл оларды жүргізу кезінде сыну қаупін азайтады. 310 HV қаттылығы мен 1100 Н/мм созылу беріктігінің арқасында жабдықтың деформацияға төзімділігі мен тұрақтылығына қол жеткізіледі. Бір қорапта 5000 қапсырма бар, сондықтан олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Биіктігі | 13 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 0.6 мм |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.2 мм |
| Штрих-код | 4044996026800 |
- Бағасы: 2 083 ₸

