


Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 16 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 20GA арт. 57660 қапсырмалары 16х1,2х0,6 мм өлшемді жабдықпен жұмыс істейтін кез келген ТМ пневматикалық қапсырмаларына жарамды. Мұндай қапсырмалар жиһазды қаптауға, сымдарды төсеуге, кілемді бекітуге, қабырғаларды оқшаулауға жарамды. Артықшылықтары: Бұрғылау қондырғысы болаттан жасалған және никельмен қапталған, бұл тоттың пайда болу қаупін азайтады. Қапсырмалар желімделген және блоктарға жиналған, сондықтан олар жұмыс кезінде құлап кетпейді және степлер дүкеніне толтыруға ыңғайлы. Сүйір ұштары — қапсырмалар қатты материалдарға оңай соғылады және деформацияланбайды. Жоғары беріктік — жабдықтың қаттылығы 310 ВВ, ал созылу беріктігі 1100 Н/мм. 5000 қапсырмалар жинағы — олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қамту | Мырышталған |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Нысан | тік бұрышты |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Салмақ | 0.933 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| Ені | 11.2 мм |
| Қалыңдық | 0.6 мм |
| Биіктігі | 16 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
- Бағасы: 2 409 ₸

