
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 19 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қапсырмалар Matrix 20GA арт. 57662 өлшемі 19х1,2х0,6 мм бекіткіштермен жұмыс істейтін барлық маркалы пневматикалық қапсырмалармен бірге қолданылады. Мұндай өлшемдегі жабдық қаптау материалдарын, кабельдерді, тақтайшаларды, жылытқыштарды ағаш беттерге бекітуге арналған. Артықшылықтары: Кронштейндердің никельмен қапталған болат конструкциясы коррозияға ұшырамайды. Қапсырмалар оңай толтырылуы және құлап кетпеуі үшін блоктарға жиналады. Бекіткіштер ұштары сүйір болғандықтан қатты материалдармен жұмыс істегенде де майыспайды. Қаттылығы 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм механикалық зақымға жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді. Қапсырмалар ұзақ уақытқа жетеді — қор 5000 дананы құрайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 64 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.133 кг |
| Биіктігі | 19 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 0.6 мм |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.2 мм |
| Штрих-код | 4044996026824 |
- Бағасы: 2 739 ₸

