
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 22 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 20GA арт. 57664 тік бұрышты қапсырмалар 22х1,2х0,6 мм жабдықпен жұмыс істейтін кез келген пневматикалық қапсырмаларға жарамды. Олар жұмсақ материалдардың, кабельдердің, тақтайшалардың, оқшаулағыштардың және басқа материалдардың ағаш беттерге мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қапсырмалар коррозияға қарсы жабыны бар болаттан жасалған, сондықтан оларды тұрақты ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. Желімделген қапсырмалары бар блоктарды сақтауға және дүкенге толтыруға ыңғайлы. Жабдықтың сүйір аяқтары жұмыстың жоғары жылдамдығы мен сапасын қамтамасыз етеді. Қаттылық 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм кронштейндердің иілуге төзімділігін қамтамасыз етеді. Қапсырмалар ұзақ уақытқа жетеді, себебі жеткізу көлеміне 5000 дана кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 64 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Биіктігі | 22 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 0.6 мм |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.2 мм |
| Штрих-код | 4044996026831 |
- Бағасы: 3 232 ₸

