
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 6 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қапсырмалар 20GA Matrix арт. 57652 жиһазды қаптау, гипсокартон парақтарын бекіту, интерьер дизайны, жылыжайларды орнату үшін қолданылады. Олар 6x1,2x0,6 мм өлшемді жабдықты пайдаланатын кез келген өндірушілердің пневматикалық қапсырмаларына жарамды. Артықшылықтары: Никельмен қапталған болаттан жасалған, бұл олардың коррозияға төзімділігін арттырады. Қапсырмалар сақтауға және пайдалануға ыңғайлы болу үшін блоктарға бекітіледі. Бұрғылау қондырғысы ұштары сүйір болғандықтан, тіпті қатты материалдарға да оңай соғылады. Қаттылығы 310 HV және созылу беріктігі 1100 Н/мм болғандықтан, қапсырмалар сенімді және жұмыс кезінде майыспайды. Қаптамадағы 5000 дана — қапсырмалар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Биіктігі | 6 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қалыңдық | 0.6 мм |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.2 мм |
| Штрих-код | 4044996026770 |
- Бағасы: 1 288 ₸

