
Пневматикалық степлерге арналған қапсырмалар, 8 мм, ені 1,2 мм, қалыңдығы 0,6 мм, қапсырманың ені 11,2 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 20GA арт. 57654 қапсырмалары пневматикалық қапсырмалардың кез келген үлгілеріне өлшемі 8х1,2х0,6 мм бекіткіштерді пайдалана отырып салынады. Олар төсемдер мен сырғаларды бекітуге, тауарларды буып-түюге, жиһазды қаптауға, тақтайшалар мен қалыптарды ағаш беттерге бекітуге жарамды. Артықшылықтары: Коррозияға төзімді, себебі никельмен қапталған көміртекті болаттан жасалған. Блоктарда сатылады және бір-біріне бекітіледі, сондықтан сақтауға және пайдалануға ыңғайлы. Тіпті тығыз материалдарға да оңай соғылады, өйткені ұштары сүйір. Олардың қаттылығы 310 ВВ және созылу беріктігі 1100 Н/мм, яғни қозғалыс кезінде майыспайды. 5000 қапсырмаға арналған қаптама ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қапсырманың ені | 11.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.582 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Аяқтың ұзындығы | 8 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Аяқтың қалыңдығы | 0.6 мм |
| Аяқтың ені | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4044996026787 |
- Бағасы: 1 590 ₸

