
Автомобиль компрессоры DС-20,12 В, 7 атм, 35 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелекті үрлеу, шиналардағы қысымды сырттан көмексіз жылдам өлшеу және реттеу — мұның бәрі DENZEL автомобиль компрессорының көмегімен мүмкін болады. Компрессор автомобильдегі темекі тұтандырғышының 12 вольтты розеткасынан қуат алады. Компрессордың өнімділігі 35 л/мин, ауаның максималды сығылуы 7 атм құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 136 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 214 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87026 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87026.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 581-Компрессоры автомобильные |
| Шлангтың ұзындығы | 0.8 м |
| Максималды қысым | 7 атм |
| Кернеу | 12 Жылы |
| Ерекшеліктері | манометр, подключение к прикуривателю, без автономной работы |
| Өнімділік | 35 л/мин |
| Компрессор түрі | поршеньді автокомпрессор |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996056685 |
- Бағасы: 12 020 ₸

