
Автомобиль компрессоры С-12, 12 В, 17 атм, 12 л/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта С-12 арзан автокөлік компрессоры шиналарды, сондай-ақ шарларды, матрацтарды, қайықтарды және басқа резеңке бұйымдарды үрлеу үшін қолданылады. Поршеньді типті компрессор 17 барға дейін қысым шығаруға қабілетті және 12 л/мин ауа беруді қамтамасыз етеді, бұл R16 дөңгелегін 10 минутта үрлеуге жеткілікті. Артықшылықтары: Тіпті тәжірибесіз пайдаланушы басқару жүйесінің қарапайымдылығы мен темекі тұтандырғышына қосылу мүмкіндігінің арқасында компрессорды басқара алады. Шағын өлшемдері мен салмағы 0,6 кг болғандықтан, компрессорды тасымалдау және сақтау оңай. Корпуста камерадағы қысымды бақылауға ыңғайлы болу үшін манометр бар. Жиынтықта тұрмыстық мақсаттағы заттарды соруға арналған саптамалар жинағы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87026 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87026.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 581-Компрессоры автомобильные |
| Шлангтың ұзындығы | 1.2 м |
| Максималды қысым | 17 атм |
| Кернеу | 12 Жылы |
| Ерекшеліктері | манометр, подключение к прикуривателю, без автономной работы |
| Өнімділік | 12 л/мин |
| Компрессор түрі | поршеньді автокомпрессор |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996056692 |
- Бағасы: 3 620 ₸

