
Пневматикалық компрессор, 1.5 кВТ, 206 л/мин, 24 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PC 1/24-205 бір цилиндрлі майлы коаксиалды компрессор 206 л/мин өнімділікті қамтамасыз етеді. 8 барға дейін сығылған ауа 24 литрлік қабылдағышта жиналады, содан кейін пневматикалық құралға түседі. 1,5 кВТ қуат бояу жұмыстарына, шиналарды соруға, бөлшектерді тазалауға немесе үрлеуге жеткілікті. Электрқозғалтқышты қорғаудың екі сатылы технологиясы қызып кету кезінде жүйенің авариялық ажыратылуын және артық токты болдырмауды көздейді. Осылайша жабдықтың қауіпсіздігіне және ұзақ қызмет етуіне кепілдік беріледі. Артықшылықтары: Сыртқы әсерлерден қорғау - қозғалтқыш сыртқы әсерлерден берік пластиктен жасалған қаптамамен сенімді түрде жабылған, бұл оның сақталуын қамтамасыз етеді. Әртүрлі диаметрлі манометрлер құралға қолданған кезде қабылдағыштағы және желідегі қысымды бақылауды жеңілдетеді. Ауаны тазарту - сүзгі шаң мен қатты бөлшектерді ұстайды, бұл компрессор мен пневматикалық жүйелерді бұзылудан қорғауға мүмкіндік береді. Қысым қосқышы - жетек қысым белгіленген мәнге жеткенде жұмысын тоқтатады және қысым 6 бардан төмен түскенде қозғалтқышты қайта іске қосады. Артық газды шығару - жүйеде қысымның оңтайлы көрсеткіштері сақталады, ал артық ауа тез арада жойылады, бұл картер төсемдерін бұзылудан қорғайды. Автоматты іске қосу функциясы - қысымның 6 атмосферадан төмен түсуіне байланысты өшіп қалса, жүйе автоматты түрде жұмысын жалғастырады. Ауамен салқындату - қарапайым және сенімді жүйе жылыту қондырғыларын салқындатуға мүмкіндік береді және күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Майдың ағып кетуінен қорғау - картер бөлшектерінің тығыз орналасуы түйісетін беттердің қосымша тегістелуіне байланысты қол жеткізіледі. Берік ресивер - қабырғаларының қалыңдығы 2.3 мм-ге дейін ұлғайтылған, бұл қауіпсіздік пен сенімділікті қосымша арттырады. Бөлшектердің ойластырылған пішіні - таға түріндегі клапан басқа конфигурациялардағы клапандармен салыстырғанда жоғары қызмет ету мерзімімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Тиімді майлау жүйесі - жылжымалы бөлшектер зақымдалмайды және ұзақ мерзімді жүктемелерге төтеп бере алады. L-тәрізді тұтқа мен дөңгелектер компрессорды бұруды, жылжытуды және көтеруді жеңілдетеді. Тұрақтылық және қауіпсіздік - резеңке тірек дірілді басады және жұмыс істеп тұрған жабдықтың қозғалысын болдырмайды. Су төгетін бұрандадағы резеңке тығыздағыш - тығыздағыш бұранданың мықтап жабылуын қамтамасыз етеді және ауаның ағып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 22.6 кг |
| Ресивер көлемі | 24 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 620 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 575 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58061.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.92257.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 206 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996056715 |
- Бағасы: 50 576 ₸

