
Пневматикалық компрессор, 1.5 кВТ, 206 л/мин, 50 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PC 1/50-205 пневматикалық компрессоры қосалқы шаруашылықтарда, шеберханаларда, саяжайларда, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында жұмыс істеуге арналған. Оған бүріккіш пистолеттерді, гайкаларды, тойтармаларды, қапсырмаларды және басқа да тұрмыстық мақсаттағы пневматикалық құралдарды қосуға болады. Модель кернеуі 220 В және жиілігі 50 Гц айнымалы ток желісінен жұмыс істейді. Өнімділігі 206 л/мин, 8 атмосфераға дейін сығылған ауа сыйымдылығы 50 л қабылдағышқа түседі.Электр қозғалтқышы берік қаптамаға салынған, ол құрылғының ішіне қатты бөлшектер мен шаңның түсуін болдырмайды, сонымен қатар шуды азайтады. Қызып кетуден қорғау үшін авариялық ажырату жүйесі пайдаланылады, сондай-ақ артық токтан қорғау бар. Артықшылықтары: Жұмысты бақылау оңай - 2 манометр ресивер ішіндегі және шығысындағы қысымды бақылауға мүмкіндік береді. Тазалау жүйесі шаң мен бөлшектердің қозғалтқышқа және қабылдағышқа түсуіне жол бермейді, ал резеңке тығыздағыш тазартылмаған ауаның қысылуын болдырмайды. Қозғалтқышты тиімді салқындату - қыздырылатын бөлшектердің температурасын қауіпсіз жылдам төмендетудің арқасында қол жеткізіледі, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қауіпсіздік клапаны қабылдағыштағы артық қысымды дер кезінде босатады, осылайша төтенше жағдайды болдырмайды. Қысым қосқышы - өнімділікті қажетті деңгейде ұстап тұру үшін компрессорды мезгіл-мезгіл тоқтату/іске қосу жүзеге асырылады. Жұмысты қалпына келтіру - егер жүйе 6 атмосферадан төмен қысымның төмендеуіне байланысты өшіп қалса, автоматты режимде қайта іске қосылады. Жеңілдетілген жұмыс - еуропалық үлгідегі қосқыштар қосылу уақытын қысқартады және 2 құралмен (пистолет, бүріккіш пистолет және т.б.) жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жұмыс тораптарын сапалы майлаудың арқасында жылжымалы құрылымдық элементтер ұзақ мерзімді жүктемелерге төтеп бере алады. Қосылыстарды екі сатылы өңдеу - құюдан кейін картер бетінен кедір-бұдырлар жойылады, бұл майдың ағып кетуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Беріктігі жоғары ресивер - оны дайындау үшін қалыңдығы 2.3 мм коррозияға қарсы бояумен қапталған металл қолданылады. Тағалы клапан - бұл пішін тікбұрышты клапанға қарағанда әлдеқайда сенімді және компрессордың қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Компрессорлық қондырғының ресивермен берік түйісуі - 4 бекітуге арналған массивті тіректер картер корпусымен бірге құйылады. Дірілді азайту - резеңке тірек тербелістерді басады және компрессорға тұрақтылық береді. Жылжымалы құрылым - дөңгелектер мен L-тәрізді тұтқа жұмыс аймағында қозғалуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 680 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58066.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.92257.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 33 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 206 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996056722 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

