
Пневматикалық компрессор, 2.2 кВТ, 350 л/мин, 50 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PC 2/50-350 компрессоры тұрмыстық қажеттіліктерге де, құрылыс жұмыстарына да арналған. Минутына 350 литрге дейін ауаны қысады және оны 100 литрлік қабылдағышта сақтайды.Жақсы ойластырылған қорғаныс жүйесі компрессордың ұзақ қызмет ету мерзімін және сенімділігін қамтамасыз етеді: шамадан тыс жүктеме немесе қызып кету жағдайында қозғалтқышты автоматты түрде өшіру іске қосылады, бұл оның қызмет ету мерзімін едәуір ұзарта алады. . Артықшылықтары: Картердің іргелес беттері қосымша механикалық өңдеуден өтеді, бұл берік қондыруды қамтамасыз етеді және майдың ағып кету мүмкіндігін болдырмайды. Қозғалтқыштың жоғары ресурсы мен тұрақты жұмысын мыс орамасы қамтамасыз етеді. Шойыннан жасалған иінді білік пен цилиндр сенімді және үлкен ресурсқа ие. Тозудан қорғау - тиімді майлау жүйесі бөлшектердің шамадан тыс үйкелуіне жол бермейді. Сүзгіде резеңке тығыздағыш қарастырылған, соның арқасында тазартылмаған ауаның сорылуы жойылады. Артық қысым қауіпсіздік клапанын төмендетіп, төтенше жағдайдың туындауына жол бермейді. Арнайы дірілге қарсы тіректер компрессордың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Оператор екі манометрдің болуына байланысты ресивердегі және пневматикалық желідегі қысымды бақылауды оңай жүзеге асыра алады. Екі шығыстың болуы бірнеше құралдарды бір уақытта қосуға мүмкіндік береді. Тасымалдаудың қарапайымдылығы - компрессор дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 680 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58081.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.92257.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 35 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 350 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996056753 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

