
Пневматикалық компрессор, 2.2 кВТ, 370 л/мин, 100 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компрессор Denzel PC 2/100-370 бояу жұмыстарын жүргізу, техниканы үрлеу, шиналарды үрлеу кезінде сығылған ауаны шығаруға, сондай-ақ пневматикалық құралдың жұмысын қамтамасыз етуге арналған. 370 л/мин жоғары кіріс өнімділігі бұл компрессорды жөндеу және жөндеу шеберханаларында, құрылыста және күнделікті өмірде пайдалануға мүмкіндік береді. Қызып кетуден және шамадан тыс жүктемеден қорғау температура жоғарылағанда және ток күші жоғарылағанда қозғалтқыштың автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Цилиндр мен иінді білік шойыннан жасалған, бұл компрессордың қызмет ету мерзімін ұзартады. Белдік жетегі ұқсас тікелей жетекті компрессорға қарағанда төмен айналымдарды қамтамасыз етеді, бұл поршеньдік жүйенің қызмет ету мерзімін арттырады. Қалыңдығы 2,5 мм-ден асатын берік дәнекерленген тігістері бар ресивер қабырғаларының арқасында оның қызмет ету мерзімі артады. Қауіпсіздік клапаны төтенше жағдайдың алдын алу үшін артық қысымды төмендетеді, осылайша компрессорды пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Белдік жетегі металл тормен жабылған, бұл компрессормен жұмыс істегенде жарақат алу қаупін азайтады. Діріл тіректері діріл деңгейін төмендетеді және компрессордың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Дөңгелектер мен U-тәрізді тұтқа компрессорды жұмыс орнында оңай жылжытуға мүмкіндік береді. Екі манометр оңай жұмыс істеу үшін пневматикалық жүйедегі және компрессордың шығысындағы қысымды көрсетеді. Rapid (Euro) қосқыштары пневматикалық құралдың жылдам қосылуын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 68.59 кг |
| Ресивер көлемі | 100 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 815 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1060 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58091.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.92257.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 370 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996056760 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

