
Машинаға арналған тіреулер реттелетін, 3 т, H көтеру 295-425 мм, 2 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 51623 автокөлігіне арналған көтергіштігі 3 т реттелетін тұғырлар, 2 дана. жиынтықта жүкті 295-425 мм биіктікте ұстайды. Олар көтергіште немесе домкратта көтерілген жеңіл автокөлікті қосымша бекіту және сақтандыру құралы ретінде пайдаланылады. Конструкцияда штанганы ұзартылған күйде мықтап ұстайтын беріліс механизмі қарастырылған. Тұғырлар жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде гаражда немесе автосервисте пайдалы болады. Артықшылықтары Реттелетін көтеру биіктігі — штанганы 295-425 мм аралығындағы кез келген биіктікте бекітуге болады. Кең негіз — тұғырлар жұмыс кезінде аударылып қалмайды. Жинақтың салмағы 5,425 кг — оны сапарларда өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Жиынтықта 2 дана. — автокөлікті екі жақтан көтеруге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 295 мм |
| Көтеру биіктігі | 425 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 347 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/51623.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 5.425 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Машинаға арналған реттелетін тұғырлар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 516-Машинаға арналған тұғырлар, трансмиссиялық тұғырлар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996002378 |
- Бағасы: 15 390 ₸

