
Механикалық трансмиссиялық тіреу, 0.6 т, H көтеру 1360-2030 мм, HIgh Position Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трансмиссиялық механикалық тіреуіш Matrix High Position 516505 жөндеу жұмыстарын жүргізу, трансмиссия элементтерін орнату немесе бөлшектеу және т.б. мақсатында салмағы 0,6 тоннаға дейінгі жүктерді 1360-2030 мм биіктікте көтеруге және бекітуге арналған. Автосервистерде және автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында көтергіштермен бірге қосымша сақтандыру ретінде пайдалану үшін оңтайлы. Тіректің арқасында жүктерді бірқалыпты көтеруге және түсіруге болады, бұл жұмыс сапасын арттырады. Артықшылықтары Кең тірек платформасы әртүрлі пішіндегі жүктер үшін тіректерді пайдалануға мүмкіндік береді. Тіректің корпусы коррозияның пайда болуына жол бермейтін қорғаныс жабынымен өңделген. Шебер 1360-2030 мм диапазонындағы реттеудің арқасында көтеру биіктігін дәл реттей алады. Шағын габариттері 240 х 260 х 1300 мм және жеңіл салмағы 15 кг трансмиссиялық тіректі сақтау және тасымалдау ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 15 кг |
| Өлшемдері | 240 x 260 x 1300 мм |
| Жүк көтергіштігі | 600 келі |
| Топ | Машинаға арналған реттелетін тұғырлар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 516-Машинаға арналған тұғырлар, трансмиссиялық тұғырлар |
| Максималды жұмыс биіктігі | 2030 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Ең аз жұмыс биіктігі | 1360 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101828 |
- Бағасы: 71 150 ₸

