
Механикалық трансмиссиялық тіреу, 2 т, H көтеру 1250-2025 мм, HIgh Position Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ол жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін көтергіште көтерілген автокөлікті бекіту және сақтандыру құралы ретінде, сондай-ақ беріліс қорабының элементтерін және басқа қондырғыларды бөлшектеуді орнату үшін қолданылады. Үлкен тік қозғалыс диапазоны, жеңіл салмақ және ықшам жұмыс, сақтау және тасымалдау ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/516525.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 18.4 кг |
| Өлшемдері | 240 x 260 x 1300 мм |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Машинаға арналған реттелетін тұғырлар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 516-Машинаға арналған тұғырлар, трансмиссиялық тұғырлар |
| Максималды жұмыс биіктігі | 2025 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Ең аз жұмыс биіктігі | 1250 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101842 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

