
Гидравликалық пресс, 12 т, 1360 х 500 х 510 мм. (2 бөліктен тұратын жинақ) Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 1360 x 500 x 510 мм, бөлшектерге 12 тонна күшпен әсер ететін Matrix 523105 гидравликалық пресі 2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізіледі. Ол автомобильдерді жөндеуге қажетті әртүрлі бөлшектерді престеу және престеу үшін қолданылады. Қалың, берік металдан жасалған және үстіңгі және астыңғы арқалықтардан, тіректерден, кереуеттерден және гидравликалық бөтелке ұясынан жасалған қарапайым жиналмалы конструкциясы бар. Пресс гаражда өз бетінше пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жұмыс үстелі көтеріледі және түсіріледі, соның арқасында әртүрлі өлшемдегі бөлшектермен жұмыс істеуге болады. Негізгі пластиналар әртүрлі пішіндегі заттарды бекітуге мүмкіндік береді, бұл пресспен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Қысымды түсіргеннен кейін өзек өздігінен бастапқы күйіне оралады, бұл шебердің уақыты мен күшін үнемдейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 273 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 680 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.92318 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/523105_523205.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.В.92318.pdf |
| _пакеттегі ені | 216 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 1350 х 500 х 500 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 680 х 216 х 273 мм |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Ерекшеліктері | гидравликалық қол жетегі |
| Төсекті көтеру max | 740 мм |
| Төсекті көтеру min | 110 мм |
| Жұмыс барысы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | 2 коробки |
| Күш салу | 12000 кг |
| Штрих-код | 4044996084985 |
- Бағасы: 103 310 ₸

