
Гидравликалық пресс, 20 т, 640 х 540 х 1500 мм. (2 бөліктен тұратын жинақ) Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 640 x 540 x 1500 мм, бөлшектерге 20 тонна күшпен әсер ететін Matrix 523205 гидравликалық пресі 2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізіледі. Ол автомобильдерді жөндеуге қажетті әртүрлі бөлшектерді престеу және престеу үшін қолданылады. Қалың, берік металдан жасалған және үстіңгі және астыңғы арқалықтардан, тіректерден, кереуеттерден және гидравликалық бөтелке ұясынан жасалған қарапайым жиналмалы конструкциясы бар. Пресс гаражда өз бетінше пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жұмыс үстелі көтеріледі және түсіріледі, соның арқасында әртүрлі өлшемдегі бөлшектермен жұмыс істеуге болады. Негізгі тақталар әртүрлі өлшемдегі заттарды бекітуге мүмкіндік береді, бұл престі басқаруды жеңілдетеді. Қысымды түсіргеннен кейін өзек өздігінен бастапқы күйіне оралады, бұл шебердің уақыты мен күшін үнемдейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1555 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.92318 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/523105_523205.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.В.92318.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 83 кг |
| Өлшемдері | 1500 х 650 х 595 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 1555 х 165 х 125 мм |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Ерекшеліктері | гидравликалық қол жетегі |
| Төсекті көтеру max | 697 мм |
| Төсекті көтеру min | 97 мм |
| Жұмыс барысы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | 2 коробки |
| Күш салу | 20000 кг |
| Штрих-код | 4044996085005 |
- Бағасы: 165 460 ₸

