
Автомобильдік зонд 6-24 В, 120 мм, пластмасса корпус Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автокөлік зондының пластмасса корпусы, бір жағында жанаспалы үшкір ине, екінші жағында "қолтырауын" қысқышы бар. Құрал тұрақты токтың кернеуін көрсету үшін қолданылады. "Қолтырауын" қысқышы бар контактіні көлік құралының корпусына жалғау керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 555-Пробники автомобильные |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Кернеу | 6-24 жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996085197 |
- Бағасы: 278 ₸

