
Гидравликалық цилиндрлер жинағы, 2-10 т, 11 зат Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автомобиль шанақтарын түзеуге арналған гидроцилиндрлер жиынтығы. Жинаққа мыналар кіреді: 5 тонналық және 2 тонналық 2 тартқыш цилиндр, 10 тонналық және 4 тонналық 2 стандартты цилиндр, сондай-ақ ұзындығы 118 мм, 40 мм және 126 мм 10 тонналық, 4 тонналық, 2 портативті цилиндр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 650 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 24 кг |
| Өлшемдері | 660 x 460 x 110 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Пәндер саны | 11 |
| Максималды күш | 10 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996071732 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

