
10 т созуға арналған шлангісі бар гидравликалық сорғы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 тонналық созуға арналған шлангісі бар Matrix 513255 гидравликалық сорғы шанақ және тегістеу жұмыстары кезінде автокөлік қызметі мен гаражда пайдалы болады. Ол гидравликалық жинақтармен бірге қолданылады, 513205, 513455 және 513405 қосалқы бөлшектер ретінде. Сорғының көмегімен шанақтың деформациясын жою және металл конструкцияларының геометриясын қалпына келтіру үшін қажетті қысымды қолдануға болады. Артықшылықтары Сапалы орындалуы — конструкциясы сорғы ерекшеленеді сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі. Пайдаланудың қарапайымдылығы — эргономикалық тұтқасы бар гидравликалық жетегі бар сорғы жұмыс кезінде пайдаланушыдан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Салмағы 7,3 кг — сорғыны жалғыз тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 680 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ326 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/513255_513275.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ326.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Өлшемдері | 170 x 680 x 160 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 62 мПа |
| Шлангтың ұзындығы | 1550 м |
| Максималды күш | 10 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Қосқыш | 3/4" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073033 |
- Бағасы: 42 430 ₸

