
4 т созылуға арналған шлангісі бар гидравликалық сорғы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
4 тонналық созуға арналған шлангісі бар Matrix 513275 гидравликалық сорғы шанақ және тегістеу жұмыстары кезінде автосервис пен гаражда пайдалы болады. Ол қосалқы бөлшектер ретінде 513145 және 513345 гидравликалық жинақтармен бірге қолданылады. Сорғының көмегімен шанақтың деформациясын жою және металл конструкцияларының геометриясын қалпына келтіру үшін қажетті қысымды қолдануға болады. Артықшылықтары Сапалы орындалуы — конструкциясы сорғы ерекшеленеді сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі. Пайдаланудың қарапайымдылығы — эргономикалық тұтқасы бар гидравликалық жетегі бар сорғы жұмыс кезінде пайдаланушыдан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Салмағы 6,2 кг — сорғыны жалғыз тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ326 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/513255_513275.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№ИЦ326.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Өлшемдері | 160 x 680 x 180 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 64 МПа |
| Шлангтың ұзындығы | 1570 м |
| Максималды күш | 4 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Қосқыш | 3/4" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996073057 |
- Бағасы: 35 170 ₸

