
4 т созуға арналған гидравликалық цилиндр Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 513285 гидравликалық цилиндрі — автомобиль шанағы элементтерінің геометриясын түзету үшін пайдаланылатын 4 тонналық созуға арналған жиынтыққа қосалқы элемент. Деформацияланған бөлікке 4 тонна күш жұмсауға мүмкіндік береді. Жиынтықтарға сәйкес келеді 51314, 51320, 51340, 51334, 51345. Кәсіби немесе жеке шанақ жұмыстары үшін пайдалы.Артықшылықтарыгидроц цилиндрінің ұзындығы 270 мм, салмағы 1,8 кг, сондықтан оны жұмыс кеңістігінде сақтауға және жылжытуға ыңғайлы.Төзімді корпус елеулі жүктемелерге төтеп бере алады және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Гидравликалық цилиндрді пайдалану оңай, арнайы дағдылар мен мамандандырылған техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/513265_513285.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 50 х 280 х 100 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 64 МПа |
| Максималды күш | 4 т |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өзек жүрісі | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996109763 |
- Бағасы: 20 720 ₸

